İyi Tercüme Bürosu
Fiyat Teklifi Al

Danışmanlık Hizmetleri

Alanında Uzman Danışmanlar - En Uygun Fiyat Garantisi

Danışmanlık Hizmetleri2023-01-25T13:09:10+03:00

Kendi alanında uzmanlaşmış kişi veya kişiler tarafından, bu konuda yardıma ihtiyacı olan kişilere bilgi aktarımında bulunulmasına danışmanlık hizmeti denmektedir. Danışman olarak nitelenen kişi danışılacak konu hakkında eğitim görmüş, uzmanlaşmış ve mesleki yeterliliğe sahip olma özelliklerine sahip olmalıdır. Genelde danışılan kişinin bilgi ve yenilikçi fikirlerinin hizmeti alan firmadan daha fazla olması firma açısından olumlu bir etki yaratacaktır. Sadece firma veya uluslararası şirketler değil bireysel olarak da özellikle yatırım yapmak isteyen iş adamları danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Danışmanlık Hizmetlerinden Hangi Alanlarda Destek Alınmalıdır?

Özellikle alanında uzmanlaşmış danışmanlarımızdan yardım alan firmalar yatırım projelerini gerçekleştirmek için destek almaktadır. Firmalar hem zamandan hem paradan tasarruf etmek amacıyla uzman kadromuzda bulunan danışmanlarımız la birlikte fikir alışverişinde bulunarak projelerini yürütebilmektedir. Çoğu kez yabancı yatırımcılardan oluşan danışanlarımıza tüm bilgi birikimimizi aktararak her türlü prosedür ve riskleri onların dilinden anlatmaktayız. Birçok yabancı yatırımcı, projesini gerçekleştireceği ülkede konuşulan dili, uygulanan hukuk kurallarını, geleneklerini, kanunlarını, ülkede karşılaşacağı riskleri bilmediğinden danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Danışmanlarımız firma veya şirketimize eşgüdümlü çalışarak yatırım yapılacak ülke hakkındaki bilgilere hızlıca ulaşmanızı sağlamaktadır. Bilgilere kolay ulaşım sayesinde zamandan tasarruf edilir mantıklı gelmeyen projeler rafa kaldırılır ya da yatırım yapılması düşünülen ülkenin kurallarına göre proje dönüştürülür. Bir danışmanın hayal gücü ve yenilikçi fikirleri her zaman danışan firmadan daha fazla olmalıdır. Bu fikirler sayesinde firmanız daha ileri bir noktaya taşınabilmektedir.

Danışma hizmetlerimiz sizinle diğer ülke arasında adete bir köprü görevi görmektedir. Örneğin Türkiye’de yatırım yapmak isteyen bir iş adamı Türkiye’de bulunan kurumlarla iletişim kurmakta zorlanacağından İyiTercüme ekibi ikili ilişkilerinizi düzenlemek adına hizmet verecektir. Sadece kurumsal değil bireysel yatırım fikirlerinizi de tüm artı ve eksileriyle değerlendirip sizlere raporlar sunuyoruz. Danışmanlık hizmeti alabileceğiniz başlıca alanlar:

  • Yatırım, üretim ve yönetim danışmanlığı
  • İnsan kaynakları danışmanlığı
  • Çeviri/Tercüme danışmanlığı
  • Bilişim ve iletişim danışmanlığı
  • Ar-Ge danışmanlığı
  • İthalat ve İhracat danışmanlığı
  • Ev, arsa, arazi alımlarında danışmanlık hizmetleri
  • Fabrika, şirket veya firma kurulması için aracı danışmanlıklar vb. daha birçok alanda projenizin destekçisi olmak için hizmet verilmektedir.

Danışmanlık Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Danışmanlık hizmeti mutlaka alanında uzman ve tecrübeli danışmanlardan alınmalıdır. Danışmanlık hizmeti alınmadan önce hizmeti sunacak birey ya da ekibin daha önce bu alanda çalışma yapıp yapmadığı mutlaka araştırılmalı gerekirse referans alınmalıdır. Danışmanlık hizmeti alınmadan önce çalışılacak alan mutlaka belirtilmeli, hangi ülkede, hangi dilde, ne kadar zamanda, ne kadarlık bir bütçeyle proje yönetileceği konusunda danışmanlarımıza detaylı bilgi verilmelidir. Danışmanlık hizmeti alınacak ekiple sürekli iletişim halinde olunmalı, sizin için gereksiz gibi görünen detaylar bile mutlaka paylaşılmalıdır. Burada İyiTercüme ekibi kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında hareket etmekte ve gizli bilgiler asla kimseyle paylaşılmamaktadır. Hizmet alınacak alanda gerekli olan teknik ekipmanlar, araç ve gereçler hakkında da danışmanlarımızla kısa sürede sözüm sağlanabilmektedir.

Danışmanlık Hizmetinde Süreç Nasıl İşler?

Hizmeti alacak kişi önce amacını ve ilgili olduğu alanı belirlemeli ve buna göre kendisine bir ihtiyaç listesi hazırlamalıdır. Bu listeye göre karşılaşabileceği ve kafasına takılan soruları tek tek not etmelidir. İhtiyaç duyulan hizmet bazen bir yatırım danışmanlığı olabilirken bazen de firmanızın satışını arttırmak amacıyla pazarlama stratejisi geliştirmek olabilir. Destek alınacak hizmet belirlendikten sonra İyiTercüme web sitesi yardımıyla bize ulaştıktan sonra profesyonel danışmanlık hizmeti ekibimizle tüm hedef ve sorularınızı çözmeye başlayabilirsiniz. Bu konuda ekibimizin bilgi birikimi ve yenilikçi fikirleri size büyük adımlar atmanızda yardımcı olacaktır. Danışmanlarımızla gerçekleştireceğiniz bu ön görüşme sonrası size fiyat teklifinde bulunulacak gerekli tüm ekipman ve hizmetler için bir fiyat listesi oluşturulacaktır. Sizde hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayarak doğru yatırımlar veya projeler yürütmek için danışmanlık hizmeti desteğimizden faydalanabilirsiniz. Hedeflenen iş kısa bir zamanda danışmanlarımızla birlikte tamamlanır ve bu zamana kadar yapılan tüm iş ve işlemler bir rapor halinde müşterilerimizle paylaşılır. Gerek insan kaynakları danışmanlığı hizmeti alınarak firma çalışanlarınızın verimini arttırabilir gerek yatırım danışmanlığı hizmeti alarak size en iyi getiriyi sağlayacak yatırımlarda bulunabilirsiniz. Tüm danışmanlık hizmetleri siz ve yabancı devletler arasında köprü görevi görerek yazışmalarınızda, sözleşmelerinizde veya belgelerinizde çeviri hizmeti de sunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Hangi alanlarda online danışmanlık hizmeti alınabilir?2023-01-19T22:37:31+03:00

Uzman olmadığınız ve yardıma ihtiyacınız olan her alanda bizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İyiTercüme tercümanlık bürosu olarak özellikle insan kaynakları danışmanlığı, ar-ge danışmanlığı, yatırım danışmanlığı, üretim ve pazarlama danışmanlığı, ithalat-ihracat ve iş sözleşmeleri için danışmanlık gibi birçok danışmanlık hizmet türünden yararlanabilirsiniz.

Online danışmanlık nasıl yapılır?2023-01-19T22:36:28+03:00

Online danışmanlık belirli bir alanda uzmanlaşmış kişilerin o alana yönelecek kişilere tüm teknik detayları ve analizleri anlatmak için sanal ortam üzerinden yapılan istişare anlamına gelmektedir.

Çevrimiçi Danışmanlık; İnternet üzerinden sunulan videolu ve sesli danışmanlık hizmetidir. Çevrimiçi danışmanlık genellikle Skype üzerinden yapılır. Bu psikoterapi seansları için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı, bilgisayar veya telefon. Online konsültasyonlarda sessiz, rahatsız edilmeyen bir ortam tercih edilir.

Danışmanlık ücreti ne kadar?2023-01-19T22:35:42+03:00

Danışmanlık ücretleri genellikle harcanacak zamana göre belirlenmektedir. Danışmanlık hizmeti mutlaka alanında uzman kurumsal bürolardan alınmalıdır. Bürodan alınacak bir danışmanlık hizmetinin ücreti saatlik 200 ile 500 TL arasında değişebilmektedir.

Danışmanlık hizmeti ne demek?2023-01-19T22:35:10+03:00

Danışmanlık, belirli bir alanda uzmanlaşmış bir veya birden fazla kişinin bilgi ve becerilerini, tanımlanmış bir görev tanımına göre çalıştıkları kuruluşa aktarma görevidir. Danışman olarak çalışacak kişilerin iş tanımında belirtilen alanlarda deneyimli ve uzman olması önemlidir.

Danışmanların sahip olduğu bilgi birikimi, hizmet verdiği kuruluşlardan farklı, yenilikçi ve o kuruluşa yeni bir şeyler katmalıdır. Beklentiler dikkate alınmalı ve bulgular onlara yol gösterecek stratejiler geliştirmek için onlarla paylaşılmalıdır.

 

Go to Top